Mezoterapia mikroigłowa - dla kogo?
uroda

Mezoterapia mikroigłowa - dla kogo?

czwartek, 19 września 2019

Mezoterapia co to jest?

Mezoterapia jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów kosmetycznych w ostatnim sezonie. Po co wykonuje się taki zabieg? Jest on wykonywany, aby zmobilizować skórę do regeneracji. Polega on na nakłuwaniu twarzy lub innych części ciała małymi igłami. Można go stosować na powiekach, szyi, dekolcie, ramionach, grzbietach dłoni, brzuchu, pośladkach i udach. Wówczas przy mechanicznej stymulacji powstają nowe włókna kolagenowe i elastyny, dzięki temu skóra zostaje ujędrniona. Istnieje wiele różnorakich głowic, którymi można ten zabieg wykonać. Szczególnie dobrze redukuje on zmarszczki mimiczne, a cały owal i kontur twarzy poprawia się w znaczny sposób. Nieocenionym atutem tego zabiegu jest to, że po jego wykonaniu skóra zwiększa produkcję kolagenu. Dodatkowo, w trakcie tworzenia mikrokanalików istnieje możliwość wprowadzenia ampułek ze składnikami aktywnymi w głąb skóry.

Jak wygląda zabieg mezoterapii?

Efekty mezoterapii igłowej

Salony kosmetyczne zwracają uwagę na to, że zabieg ten można wykonać kiedy chcemy poprawić jędrność skóry, zwalczyć blizny, rozstępy, przebarwienia i nierówny koloryt. Istnieją także przeciwwskazania do wykonania tego zabiegu. Kosmetyczki z Gdańska zwracają uwagę na to, nie należy go wykonywać podczas stanów zapalnych skóry, infekcji czy alergii na składniki preparatu. Również w trakcie przechodzenia chorób zakaźnych takich jak opryszczka, brodawki, zakażeń grzybiczych, bakteryjnych. Rzadko występują efekty uboczne takie jak: zaczerwienienie skóry, nieprzyjemne szczypania i pieczenia, obrzęk oraz nadwrażliwość na różne produkty. W najgorszym wypadku może dojść także do powstania krwiaków na skórze i łuszczenia się naskórka. Efekty niepożądane mogą utrzymywać się około trzech dni. Niestety, jeden zabieg nie wystarczy aby osiągnąć zadowalające efekty. Może być on widoczny dopiero wówczas kiedy wykona się ich całą serię (minimum trzy zabiegi w odstępie od dwóch do czterech tygodni).

Gdzie wykonać zabieg mezoterapii?

W Internecie widnieje bardzo dużo pozytywnych opinii na temat tego zabiegu. Aby znaleźć salon kosmetyczny wykonujący mezoterapię mikroigłową w swojej okolicy, wystarczy w wyszukiwarkę wpisać np. „salon kosmetyczny”. Ponadto zdjęcia na stronie, przed i po wykonaniu zabiegu pozwolą na właściwe ocenienie umiejętności danej kosmetyczki. W różnych salonach można wykupić ten zabieg w promocyjnych cenach, które zbytnio nie obciążą twojej kieszeni, dlatego też warto wcześniej porównać poszczególne oferty.

Ile kosztuje budowa domu?
dom, mieszkanie, wnętrze

Ile kosztuje budowa domu?

piątek, 20 września 2019
Jak unikać oszustw ze strony pracowników?
inne

Jak unikać oszustw ze strony pracowników?

poniedziałek, 23 września 2019